Enter your Email Address to get subscribed to our Blog.

Müşterilerinize her .NET Alan Adı ile beraber 6 aylık bedava Hosting sunabileceğiniz  özel .NET Promosyonunu başlattık!

Bu promosyon bayilerimiz tarafından çok cazip bulunurken biz daha da güzelleştirmek adına bu promosyonun reklamını yapmanız ve işletmenizi daha da büyütmeniz adına çok özel Türkiye programımız için Co-Marketing Grişimcilik programını da başlattık.

Co-Marketing Programı ne ile ilgili?

Basit olarak, Co-Marketing programımız bayilerimiz için .NET promosyonunu destekleme fonu yaratması için bir fırsattır.

Programın bir parçası olarak  5 Bayimize  pazarlama aktivitelerinin karşılanması için her program için 7500 TL’ye   kadar kazanma şansı sunuyoruz.

Bu fonlar bayilerimizin .NET promosyonunu desteklerken finanse etmesi için kullanılabilir.

Daha başvurmadınız mı?

Hala başvurabilirsiniz! Co-Marketing programının başvuruları sona erdiği halde, başvuru süresini uzatarak  26 Eylüle kadar başvurabilmenizi sağladık!

Başvurmak için, anketi doldurmanız ve bize marketing-at-resellerclub-dot-com email adresinden yollamanız gerekmektedir. Programınızın seçilmesi durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşın!

Co-Marketing Programı gibi işletmenizi büyütmenize yardımcı olacak programlarımızla ile ilgili ne düşündüğünüzü bilmekten de mutluluk duyarız. Sizden gelecek geri dönümler bu tarz programları daha fazla sunmamızla ilgili bize fikir verecektir. Lütfen yorumlarınızı bizimle paylaşın!